Prolog

24. července 2008 v 21:01 | Connie |  Návrat zpět
,,Pojď Beco, házej!!" volala Lily na svou kamarádku, která měla zrovna v držení camrál.
,,Stejně tě neuslyší, ať řveš jak chceš..", zamumlal si pro sebe Sirius, který stál asi ob tři místa od Lily, ale stejně ho slyšela. ,,Já tě slyšela Blacku!", zařvala na něj Lily, aby si byla jistá že jí slyšel. ,,Ale Evansová, přece se nebudeš rozčilovat.", přišel k ní James. ,,Varuju tě Pottere, nesahej na mě!", řekla Lily a v očích se jí bojovně blýsklo. ,,A co bys mi asi udělala?"
,,GÓÓÓÓÓL!!!!", zařvala nebelvírská tribuna a Lily už neměla šanci odpovědět. Ale v zápětí celé hlediště utichlo. Když se Lily prorvala dopředu na tribunu, ihned viděla důvod, proč všichni utichli. Její nejlepší kamarádka se válela pravděpodobně v bezvědomí na trávě pod brankovištěm Havraspáru. ,,Panebože...", zamumlala a okamžitě se rozběhla směrem na hřiště, kde se už shromažďovali profesoři. Když ale byla téměř u Rebecy, kdosi jí chytil a řekl jí, ať odejde, že tu nemá co dělat. ,,Ale..", snažila se argumentovat a vyrvat se profesorovy z rukou. Po chvilce zápasu se jí povedlo vymanit a utéct pryč z Křiklanova sevření směrem k Rebece, která už byla připravená k přenosu ke sv. Mungovi. ,,Pojedu s ní!", řekla razantně Lily, ,,chci s ní jet pane profesore. Je to má nejlepší kamarádka!"
,,Dobrá slečno Evansová, pojedete s vaší přítelkyní.", odpoveděl jí ředitel Dippett a přemístil se s prásknutím ke svatému Mungovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama